Diety Przyroda i zwierzęta Zdrowie w praktyce Przepisy Lifestyle Dziecko/Ciąża Rak/Nowotór/Guz Podróże Pasożyty

 

"...Rozumienie, jak ważną rolę pełni walka z pasożytami, zmusza nas do działania. Wszystko zależy od stanu świadomości człowieka. Podsumujmy:
Jeśli człowiek jest poważnie chory, to najlepszym dla niego lekarstwem jest przeprowadzenie oczyszczania przeciwpasożytniczego według metody N. A. Siemionowej lub T. Z. Abramowskiej. Dodatkowo powinien wzmocnić system immunologiczny."


"...Jeśli człowiek jest zdrowy, powinien prowadzić profilaktyczne leczenie za pomocą „trójzestawu”, piołunu, nafty, krótkotrwałych głodówek urynowych i podwójnych oczyszczeń wątroby. W odżywianiu należy wykorzystywać zioła przeciwpasożytnicze i przyprawy.
Profilaktycznie, z chwilą wystąpienia niewielkich niedomagań można pić wodę srebrno-miedzianą.

Lepszym środkiem jednak jest zażywanie „trójzestwu” - kuracja tygodniowa, przyjmując dawkę uderzeniową i raz w tygodniu, 3 razy dziennie.

Ten sposób oczyszczania organizmu należy praktykować przez całe życie. Naturalnie powinno się okresowo oczyszczać lub okresowo głodować oraz prawidłowo się odżywiać.
Przy zaburzeniach zdrowia czy istnieniu przewlekłych chorób, dobrze jest przyjmować „trójzestaw” lub piołun. Najlepszym środkiem jest jednak oczyszczenie pola energetycznego i przejście pełnej kuracji leczenia przeciwpasożytniczego (według metody Siemionowej lub Abramowskiej). Należy regularnie oczyszczać jamę ustną, przestrzegać higieny i jednocześnie leczyć swoich bliskich.
Zauważcie, że oczyszczenie przeciwpasożytnicze jest efektem kilku kuracji, trwających nie dłużej niż 90 dni! Profilaktyczne cykle przeciwpasożytnicze należy przeprowadzać przez całe życie.


Metodyka leczenia przeciwpasożytniczego Childy Clark
Childa Clark badając chorych na raka, odkryła w ich organizmie wewnętrzny brud i pasożyty. Po dokonaniu kilku tysięcy badań, doszła do wniosku, że 90% chronicznych zachorowań jest spowodowane dwoma przyczynami: pasożytami i ekotoksynami (toksyny ekologiczne przedostające się do wnętrza organizmu). Zadała sobie wówczas pytanie: jak efektywnie oczyszczać swój organizm z pasożytów i złogów (ekotoksyn)?
Drogą doświadczeń, Clark wyjaśniła, że 3 substancje wprowadzone do wnętrza organizmu posiadają zdolności oczyszczające organizm człowieka zarówno z robaków, jak i z ich jaj, co pozwoli z sukcesem leczyć raka. Oto te trzy substancje:
zielona otoczka orzecha włoskiego, piołun i goździk.


Oczyszczanie z pasożytów za pomocą „trójzestawu”
Childa Clark zaproponowała wykorzystanie trzech rodzajów roślin, niszczących wielkie pasożyty, wirusy i bakterie. Stosować je należy w następującej postaci: z niedojrzałej skórki czarnego orzecha włoskiego zrobić nalewkę (przy tym bardzo skoncentrowaną), następnie wziąć ziele piołunu i proszek z goździków.
Jednoczesne przyjmowanie trzech komponentów niszczy w organizmie wszystkie dojrzałe pasożyty i ich larwy, jaja, a także usuwa patogenne mikroorganizmy i grzyby.

Gotowa nalewka do kupienia

                                                     


1. Nalewka z czarnego orzecha
1    dzień: zażyć 1 kroplę. Wkroplić do 0,5 szklanki wody (około 100 ml). Wskazane jest przyjmować na pusty żołądek, na przykład przed jedzeniem. Taką nalewkę Clark zaleca wypijać lub ssać przez 13 minut.
2    dzień: 2 krople do 0,5-1 szklanki wody.
3    dzień: 3 krople do 0,5-1 szklanki wody.
4    dzień: 4 krople do 0,5-1 szklanki wody.
5    dzień: 5 kropli do 0,5-1 szklanki wody.
6    dzień: 6 kropli do 1 szklanki wody.

Gdy wleje się nalewkę do wody, należy odczekać 15 minut. Taka dawka niszczy pasożyty we wszystkich ich stadiach rozwoju, dostając się bez problemu do jelit i trudno dostępnych miejsc.
Nie należy wlewać nalewki z czarnego orzecha do gorącej wody! To niszczy jej właściwości przeciwpasożytnicze. Nalewki niczym nie wolno popijać, bo to zniweczy cały efekt.

Jeżeli waga ciała przekracza 70 kg, to należy przyjąć 2,5 łyżeczki nalewki. Jeśli natomiast przekracza 100 kg - 3 łyżeczki.
Profilaktycznie przeciw pasożytom, przyjmuje się 2 łyżeczki nalewki na 50 g wody raz w tygodniu. Taką dawkę przyjmuje się jako środek leczniczy tylko dwa razy dziennie przez 5 dni. Następnie zażywa się po 2 łyżeczki raz dziennie przez rok.

Ważne. Członkowie rodziny i przyjaciele powinni przyjmować nalewkę po 2 łyżeczki w tygodniu, aby powtórnie nie doszło do zarażenia. Mogą oni być nosicielami pasożytów jelitowych, które nie dają o sobie znać. Zwłaszcza dotyczy to ludzi ciężko chorych.

                                                  

                                                            kupisz w sklepie zielarskim


2. Przyjmowanie piołunu (w proszku)
1    dzień: zażyć szczyptę proszku przed jedzeniem (z wodą).
2    dzień: 1/4 łyżeczki przed jedzeniem (z wodą).
3    dzień: 1/ 3 łyżeczki przed jedzeniem.
4    dzień: 1/2 łyżeczki.

Kontynuować zwiększanie dawek do 14-go dnia, kiedy można już przyjąć 1/2 łyżki stołowej. Można nie przyjmować całej dawki za jednym razem, lecz podzielić na 2-3 części przed jedzeniem.
W ciągu 6 dni przyjmować po 1/2 łyżki stołowej, a następnie po 1/2 łyżki stołowej jeden raz w tygodniu.
Childa Clark zaleca cotygodniową dawkę piołunu - 0,5 łyżki stołowej jednorazowo. Należy wziąć pod uwagę indywidualną konstytucję człowieka. Zaleca się wyczuć swój organizm, jego reakcję na „trójzestaw” i dobrać swoją indywidualną dawkę.
Przyjmowanie piołunu w postaci proszku jest niezbędne to tego, aby proszek przeszedł przez cały przewód pokarmowy. W postaci nalewki piołun wchłaniany jest przez żołądek i jelita. Jelito grube pozostaje nietknięte. W połączeniu z suchym piołunem, całość przechodzi przez przewód pokarmowy, w tym czasie działając na pasożyty.

                                                        


3. Goździk (w proszku)
Goździk, zwłaszcza zmielony do postaci proszku to substancja bardzo piekąca. Dzięki tym właściwościom jego niezwykle silne fitoncydy, nie tylko niszczą wszystkie możliwe pasożyty, ale i aktywizują ciepłotwórcze zdolności organizmu i system immunologiczny.
Ze swojego doświadczenia wywnioskowałem, że proszek z goździka piecze jedynie w jamie ustnej. Nie jest wyczuwalny w przewodzie pokarmowym. Wyczuwa się jedynie przyjemne rozgrzewanie organizmu i ciepło na twarzy, w okolicy nosa. Potem uczucie to przechodzi.
1    dzień: przyjmować po 1/5 łyżeczki 3 razy dziennie przed jedzeniem.
2    dzień: przyjmować po 1/4 łyżeczki 3 razy dziennie przed jedzeniem.
Dzień 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10: przyjmować po 1/3 łyżeczki 3 razy dziennie przed jedzeniem.
Po 10dniu: przyjmować 1 łyżeczkę 1 raz w tygodniu.


Należy zrozumieć, że na początku konieczne jest podleczenie się z pasożytów przedstawionymi trzema komponentami, a następnie profilaktyczne zażywanie uderzeniowych dawek raz w tygodniu (przez całe swoje życie). W razie potrzeby, kurację leczenia przeciwpasożytniczego można powtórzyć. Jeśli jest się ciężko chorym, to kurację można powtórzyć już po upływie jednego - dwóch tygodni. W innym przypadku kurację należy przeprowadzić, gdy zaistnieje taka konieczność.


Całkowite wyleczenie z pasożytów można uzyskać jedynie w przypadku leczenia wszystkich członków rodziny, gdyż na przykład chlamydią można zarazić się przez pocałunek, grzybami przez uścisk ręki w czasie przywitania, a jajami robaków - głaszcząc koty i psy. Zwierzęta również należy poddać leczeniu, inaczej zarażenie jest nieuniknione! Clark zaleca całkowicie pozbyć się zwierząt domowych na czas prowadzenia kuracji leczniczych przez wszystkich członków rodziny, a obowiązkowo - w przypadku pojawienia się poważnych chorób przewlekłych.
We wszystkich przypadkach, gdy po przeprowadzeniu kuracji leczniczej ludzie pozwolili sobie na naruszenie diety (jedli niedogotowane mięso, ryby, konserwy czy półfabrykaty) symptomy choroby i pasożyty znowu się pojawiły.

                                             


Oto sposób, jak samodzielnie przygotować komponenty „trój- zestawu”.
Nalewkę ze skorupy orzecha włoskiego sporządzić w następujący sposób:

15 sztuk otoczek (skorup) orzechów włoskich należy drobno pokroić, zalać 0,5 l spirytusu. Pozostawić w dobrze oświetlonym miejscu na 30 dni. Po tym czasie przenieść w ciemne miejsce.
Orzechy należy zbierać dojrzałe z drzewa tuż przed spadnięciem lub gdy spadły z drzewa. To właśnie zieloną otoczkę wykorzystuje się do przygotowania nalewki, gdyż zawiera w sobie dużo jodu.
W przypadku braku tego składnika, można zastosować roztwór Lugola (to połączenie jodyny z gliceryną). Przyjmować po 5-10 kropli na 50-100 g wody.


Piołun wspaniale oczyszcza organizm człowieka z pasożytów, począwszy od mikroorganizmów, a skończywszy na wielkich robakach.
Piołun używa się tylko w postaci dojrzałej. Jego listki i łodygi (najlepiej kuleczki) suszy się i mieli. Przyjmuje w postaci suchej, podobnie jak proszek, popijając zwykłą wodą. Jednorazowa dawka wynosi 200-300 ml (1/2 łyżeczki do herbaty).
Trzecim komponentem „trójzestwu” są
nasiona goździka. Są to zwyczajne nasiona, wykorzystywane jako przyprawa. Nasiona mieli się i w takiej postaci przyjmuje. Jednorazowa dawka wynosi 500 mg (odpowiada to mniej więcej wielkości grochu).
Ilość przyjmowania proszku z upływem czasu stopniowo zwiększa się.

W pierwszym dniu - jedna dawka, w drugim dwie dawki. Od 3. do 10. dnia goździk przyjmować trzy razy dziennie. Proszek z goździka spożywa się tuż przed jedzeniem. Profilaktycznie goździk zażywa się raz w tygodniu przez cały rok lub jednorazowo trzy dawki.


Doktor Clark zaleca przyjmować jednorazowo wszystkie trzy komponenty „trójzestwu” - nalewkę z orzecha włoskiego, piołun i goździk. W przypadku, gdy brakuje jakiegoś składnika można rozpocząć leczenie przeciwpasożytnicze bez niego. Na przykład, ja zacząłem przyjmować sam piołun i goździk.
„Trójzestaw” pomaga efektywnie oczyścić organizm z różnych pasożytów i infekcji ropotwórczych. Jest to wspaniałe uzupełnienie innych środków uzdrawiających - odżywiania, głodówki, ruchu, hartowania, pracy nad świadomością."

"...Udowodniono, że środki lecznicze nie zawsze są skuteczne przeciw pasożytom i infekcjom ropotwórczym, a „trójzestaw” (lub sam piołun z goździkiem) wspaniale wypełnia to zadanie.
Childa Clark doszła do wniosku, że same pasożyty nie mogą być przyczyną pojawienie się raka. Oczyszczenie organizmu bez wątpienie niszczy pasożyty. Jeśli tylko wewnątrz organizmu pojawi się brud, to będzie on łatwym celem dla pasożytów, które właśnie tu chcą się rozmnożyć. Zaistnienie tych dwóch warunków, sprzyja rozwojowi chorób onkologicznych.

                                                        
Przedmioty codziennego użytku, opakowania produktów odżywczych i inne środki wpływają na zabrudzenie organizmu toksynami i osłabiają system immunologiczny. Szczególnie niebezpieczne są butelki plastikowe, w skład których wchodzi propylen i benzol (a także produkty kosmetyczne, dezodoranty, wody toaletowe, a nawet pasty do zębów), opakowania aluminiowe, freon i naftalina.
Dlatego właśnie okresowe prowadzenie głodówek po 2-3 dni, a najlepiej 10 lub 14. dobowe, pozwalają oczyścić organizm na poziomie komórkowym z różnego rodzaju toksyn i żużli. Głodówka zatem odbiera pasożytom odpowiednie warunki do istnienia. „Trójzestaw” natomiast wspaniale ją dopełnia. Właśnie dlatego zalecam łączyć te dwie metody.
Metoda ta powinna być stosować
bardzo ostrożnie przez kobiety w ciąży. Dawkę zmniejszyć do 3-5 razy. W ostatnich 2-3 miesiącach ciąży, metody tej najlepiej nie stosować.

                                                                    

Możesz też zastosować gotowy produkt nalewkę z piołunu , goździka i czarnego orzecha i przeprowadzić kurację wg dawkowania z butelki dla dorosłych 14 kropli 2-3 razy dziennie, dzieci od lat 5 do 7 kropli 2-3 razy dziennie

Kuracje przeprowadza się na kilka dni  przed pełnia ponieważ wtedy pasożyty są najbardziej aktywne. Zaczynamy 2 -3 dni przed pełnią przez2 tygodnie stosujemy nalewkę. Potem przerwa 2-3 tygodnie i znowu 2 tygodnie stosujemy nalewkę "przechodząc" przez drugą pełnię. Należy pamiętać o zdrowej diecie najlepiej wegańskiej z dużą ilością warzyw surowych lub gotowanych na parze

zdrowa dieta : http://izla.pl/blog/artykul/1852/zdrowe-odywianie-podejcie-holistyczne-cz1

Jeżeli odrobaczasz się pierwszy raz warto wspomóc oczyszczanie się z pasożytów lewatywą 1-2 razy dziennie co kilka  dni lub zastosować środek przeczyszczający np 1 łyżeczka soli Epsom rozpuszczona w 150ml wody lub  1-2 łyżeczki oleju rycynowego.

Źródło:

Artykuł edukacyjny napisany przez specjalistę naturopatii Gienadija Małachowa z książki "Oczyszczanie organizmu"<< poprzedni artykuł następny artykuł >>

Dodawanie komentarzy do wpisu możliwe po zarejestrowaniu i zalogowaniu.

izla.pl 2015-17
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie treści i zdjęć bez zgody autorki zabronione.