Diety Przyroda i zwierzęta Zdrowie w praktyce Przepisy Lifestyle Dziecko/Ciąża Rak/Nowotór/Guz Podróże Pasożyty

Alan E. Baklayan w swojej książce "Pasożyty prawdziwa przyczyna chorób" wymienia jako trzy pierwotne przyczyny chorób : toksyny środowiskowe, metale ciężkie i pasożyty. Następstwem tych trzech przyczyn według niego są choroby grzybicze. Jeżeli nie usuniesz tycz trzech przyczyn infekcje grzybiczne mogą powracać jak bumerang.

                                                

Trucizny środowiskowe - jako centralna blokada układu odporności.
Alan E. Baklayan naturopata  z Monachium skutecznie leczy pasożyty i choroby grzybiczne w swojej pracy  testuje pacjentów na obecność ponad 80 różnych trucizn środowiskowych, które znajduje w różnych śluzówkach ciała.
Wiele z tych trucizn jest rakotwórczych. Osadzają się one w bardzo wrażliwych miejscach,
przede wszystkim na śluzówkach dróg oddechowych, które podczas wdychania jako pierwsze mają do czynienia z tymi toksynami. Dotknięte są jednak również wątroba i nerki oraz tkanka tłuszczowa, która służy przeciążonemu systemowi jako magazyn rozpuszczalnych w tłuszczach trucizn.

Jest to szczególnie interesujące w związku z bólami piersi, rakiem piersi i cystami piersi. Oczywiście niektóre toksyny wnikają o wiele głębiej, odkładają się w mózgu i szpiku kostnym, co przysparza wielu trudności w terapii.
Do tego dochodzi fakt, który z pewnością nie jest jeszcze uwzględniany w żadnej ścieżce kształcenia, że
nawet najmniejsze ilości substancji szkodliwych mogą prowadzić do znacznych szkód, kiedy dotykają wrażliwych organów czy gruczołów jak grasica, tarczyca czy nadnercza, ponieważ wpływają na sterowanie neurohumoralne.

Rezultatem są sięgające głęboko skutki w gospodarce hormonalnej, ciśnieniu krwi, sterowaniu regulacyjnym, tarczycy itp., które czasami prowadzą do konieczności przyjmowania leków przez całe życie. 

Najczęściej testowane i wykrywane toksyny środowiskowe to:
•    benzen,
•    benzyna,
•    benzotriazol,
•    toluen,
•    ksylen,
•    formaldehyd,
•    pochodne chloru,
•    pentachlorofenol,
•    roztwory alkoholu,
•    insektycydy.

 

                                               

Nawet jeśli nie można uniknąć wszystkich obciążeń, które oddziałują na nas przez pożywienie, powietrze, krążąc wokół nas i przede wszystkim przez produkty kosmetyczne, jest jednak możliwe, by odnaleźć kilka głównych czynników obciążających, poddać je terapii i wywołać przypływ reakcji zdrowienia w ciele. 

W innych przypadkach przy ciężkich chorobach powinieneś posłuchać głosu rozsądku i trzymać się z dala od pewnych substancji. Unikaj obciążonych produktów kosmetycznych (prawie wszystkie są obciążone!) i używaj, na ile to możliwe, wolnych od parafiny i izopropanolu. Powinieneś tak zaplanować zakup żywności, aby jak najmniej korzystać z konserw i innych produktów spożywczych, które są wytwarzane syntetycznie, a więc zawierają dużo konserwantów.

                                                          

Obowiązuje prosta zasada: im więcej naturalnego, ekologicznego i samodzielnie gotowanego jedzenia, tym lepiej.


Dla wszystkich szkodliwych substancji wyznaczone są wartości graniczne. Obowiązują one jednak tylko zdrowych ludzi. Nigdy nie uwzględniają obciążenia nagromadzonego przez całe życie. Jeśli rzeczywiście jesteś jeszcze zdrowy, będzie to miało dla ciebie mniejsze znaczenie. Jeśli jednak szukasz pomocy, musisz przejąć inicjatywę i uwolnić się od wielu z tych substancji. Nie mogą one dłużej dostawać się do twojego ciała.

Musisz poszukać dokładniejszych informacji: są grupy samopomocowe, sklepy ze zdrową żywnością i z żywnością uprawianą ekologicznie, a także ekologiczne gospodarstwa rolne. Musisz sam przeprowadzać terapie oczyszczające i być może zwrócić się o pomoc do doświadczonego terapeuty, który opanował metodę testowania bioenergetycznego, a następnie poddać się wyprowadzaniu toksyn z organizmu.

Chcę tutaj, posiłkując się tylko dwoma przykładami - formaldehydu i benzenu, dać ci wyobrażenie, jak szkodliwe substancje na nas oddziałują.

                                    
1) Stały wzrost obciążeń środowiskowych Formaldehyd
Formaldehyd jest ekstremalnie trującym, bezbarwnym, gryzącym gazem, który składa się głównie z metanolu.
Wcześniej był używany w dużych ilościach jako środek dezynfekujący. Należy do głównych surowców w przemyśle chemicznym, ponieważ jest stosowany w produkcji tworzyw sztucznych. Lista przedmiotów zawierających formaldehyd jest nieskończona. Znajdziemy go w tekstyliach, farbach, kosmetykach, jest używany procesie przetwarzania żywności, a nawet do wytwarzania leków i witamin!


Do rzeczy obciążonych formaldehydem należą między innymi:
•    W życiu zawodowym: elementy urządzeń sanitarnych i instalacji elektrycznych, kleje stolarskie, płyty
wiórowe, sklejka, drewno kompozytowe, utwardzane kwasowo lakiery, lak do pieczętowania, lakiery do wypalania przy powlekaniu metalu, fugi, substancje spieniające, barwniki, aromaty, przemysł fotograficzny, przemysł skórzany, laboratoria naukowe, środek ścinający żelatynę, przemysł gumowy, papierniczy.

Formaldehyd jest powszechnie używany do poprawy trwałości, w przemyśle tekstylnym, pomocniczo jako środek zapobiegający gnieceniu i ułatwiający utrzymywanie w czystości.
•    W medycynie: medykamenty, witaminy.
•  W gospodarstwie domowym: środki piorące, płyny do zmywania, środki pielęgnacyjne, przemysł
kosmetyczny, utwardzacze do paznokci, mydła dezynfekujące, perfumy, dezodoranty, szampony.
•    W przemyśle spożywczym: produkty konserwowane i suszone, środki dezynfekujące do pojemników do
przechowywania ryb i mięsa, przemysł cukrowniczy, soki (formaldehyd jest stosowany jako środek zapobiegający infekcjom w czasie ich pozyskiwania) i o wiele więcej.
Listę można dowolnie kontynuować. Jeszcze gorzej wygląda sprawa z pomieszczeniami, w których żyjemy i
oddychamy: meble, pokrycia, wykładziny, ścianki działowe z desek kompozytowych, dym papierosowy, w którym również występuje wysokie stężenie formaldehydu, wnikający w firanki, dywany i inne tekstylia. Substancje szkodliwe (tu formaldehyd) są najpierw wiązane, a potem emitowane. Jak spaliny samochodowe, szczególnie w pojazdach bez katalizatora itp.
W końcu produkty, które zawierają więcej niż 0,2 procenta formaldehydu w Niemczech zostały wycofane z
obrotu. Także tekstylia, które zawierają go więcej niż 0,15 procenta są zakazane.

                                                      

Wdychany formaldehyd to najsilniej zmieniająca genom substancja. Należy on do najbardziej trujących związków i istnieje uzasadnione podejrzenie, że może wywoływać raka. Największe zagrożenie pojawia się przy leczeniu zębów, gdy w leczeniu kanałowym stosuje się wypełnienia zawierające formaldehyd (wcześniej często stosowana praktyka). Może wówczas dojść do odkładania się tej substancji w kościach szczęki i niestety niewiele można z tym zrobić.
W praktyce do sprawdzenia obciążenia formaldehydem wykorzystujemy kwas foliowy. Gdy bioenergetycznie
wykryjemy formaldehyd, podajemy pacjentom kwas foliowy i potem przez rozkład formaldehydu w porannym moczu możemy stwierdzić obecność kwasu mrówkowego albo metanolu lub alkoholu metylowego.

Stąd próby odtruwania obciążonego formaldehydem ciała przez podawanie kwasu foliowego (B9), a potem leczenie witaminą B12, glutationem kompleks (NAC) i nikotynamidem (B3).   Zażywaj przez okres 6 miesięcy

 

                                                        
Wskazówka z codziennej praktyki
W pomieszczeniach, w których znajduje się dużo książek i artykułów papierniczych, perhydrol w otwartej
szalce zobojętnia formaldehyd.

Nie powinno się trzymać żadnych książek w sypialni, gdy istnieje podejrzenie, że mogą być one szkodliwe.
Ludzki organizm jest wystawiany na działanie coraz większej ilości toksycznych substancji i jego naturalna
wytrzymałość jest przy tym coraz częściej przeciążana. Duży udział ma w tym procesie szczególnie wysokie stężenie takich substancji w powietrzu, w wodzie i przez to również w żywności.
Nie każda substancja szkodliwa, którą człowiek w biegu swojego życia przyjmuje do swojego ciała, blokuje
ważne funkcje przemiany materii czy wywołuje choroby. Organizm próbuje neutralizować część tych trucizn, posługując się swoimi własnymi możliwościami biochemicznymi, lub zredukować je, aby zapewnić biologicznie znośny poziom toksyn.

Trzeba to wiedzieć, żeby nie popaść w przesadną histerię wywołaną strachem przed toksynami.

Głównym problemem jest wyraźnie szybszy przyrost ilości codziennych substancji szkodliwych i toksycznych, przez które mechanizmy odtruwające ciała są przeciążone.

Dlatego bardzo ważne jest regularne odtruwanie (co najmniej dwa razy do roku).

 

                                  


2) Osadzająca i magazynująca się trucizna - benzen

W przeciwieństwie do trucizn, które obciążają ciało relatywnie krótko, kumulujące czy sumujące się toksyny, określane również jako magazynujące się, szkodzą ciału znacznie intensywniej i trwalej. Przemiana materii nie jest w stanie poradzić sobie z rozkładem tej grupy toksyn i przez to jest zmuszona do odkładania ich w różnych organach i układach, deponowania ich. W pierwszej kolejności używane są do tego wątroba, nerki, istota mózgowa i tkanka nerwowa. Niektóre magazynujące się toksyny odkładają się we wszystkich tkankach tłuszczowych lub w podobnych do tłuszczów strukturach w tkance nerwowej. Ponadto przeciążone ciało często wykorzystuje też do składowania toksyn trzustkę, a następnie skórę, jelita i szpik kostny. Toksyny z zębów, jak metale ciężkie z materiału wypełniającego, osadzają się zazwyczaj w zębach i kościach szczęki, skąd szkodzą całemu organizmowi.

Toksyny rozpuszczalne w wodzie osadzają się przeważnie w nerkach.
W ramach przykładu możemy przyjrzeć się benzenowi. Należy on do węglowodorów. Benzen, toluen, ksylen są
wytwarzane w wielkim przemyśle. Ze względu na sposób zastosowania są one istotnymi dla środowiska substancjami.  Głównym źródłem emisji benzenu są spaliny.
Najważniejsze oddziaływanie benzenu to szkodliwy wpływ na hemopoezę (tworzenie się krwi), polegający na
zmniejszaniu liczby erytrocytów i/lub leukocytów we krwi.

Jest to pierwszy dość wrażliwy wskaźnik zatrucia benzenem. Następuje wówczas wyraźne zmniejszenie poziomu granulocytów. Benzen wywołuje białaczkę szpikową i jest kancerogenny (może być przyczyną choroby nowotworowej).
Powstanie leukemii w wyniku zatrucia benzenem jest jednoznacznie dowiedzione, działanie mechanizmu nie
zostało jednak jeszcze całkowicie wyjaśnione. Tworzenie się krwi następuje przez stopniowe różnicowanie komórek macierzystych. Większość badań wskazuje na to, że przez wiązanie z benzenem metabolitów, makromolekuł i komórek macierzystych dochodzi do zakłóceń procesu różnicowania w ramach hemopoezy, ważnego dla organizmu procesu tworzenia się komórek krwi. Dlatego benzen zalicza się do substancji rakotwórczych.
Obecnie częściej badamy poziom
benzenu u pacjentów i w ostatnim czasie zaczęliśmy systematycznie testować poziom benzenu w grasicy, tam, gdzie ćwiczy się układ limfatyczny, aby potem wyprowadzić go z organizmu i odtruć ciało za pomocą środków ortomolekularnych, co okazuje się wielką pomocą dla osłabionego układu immunologicznego.

                                     

Jeśli w twojej grasicy odłożył się benzen, musisz wyprowadzić go z organizmu i unikać dalszego kontaktu z nim. Zajrzyj na listę produktów zawierających benzen (np benzoesan sodu występuje w kosmetykach, keczupie, musztardzie, majonezie, kremach, odżywkach do włosów, napojach )  i zorientuj się, gdzie może on występować.
Spróbuj wyprowadzić go w następujący sposób:

Usuwanie benzenu z organizmu

 NAC 500mg  1 raz dziennie, 

MSM 500mg 1-3 razy dziennie, 

witamina C 1000mg -3 razy dziennie

B2 (300mg dziennie)

Chlorella 400mg (3 razy dziennie po 5 tabletek )

Zażywaj to przez okres 6-8 tygodni.

 

                                          
Elektrosmog
Aby wykazać znaczenie będącego tematem licznych dyskusji elektrosmogu, chciałbym opowiedzieć o własnych
doświadczeniach, które powtarzają się ciągle w mojej praktyce przy każdej pierwszej wizycie pacjentów w wieku od 20 do 30 lat.
Zaczynam od elektroakupunktury i testuję za pomocą aparatu Trikombin pojedyncze określone częstotliwości lub
sprawdzam różne obciążenia za pomocą nozodów. Na początku rutynowo sprawdzam wszystkie drogi wydalania (blokady w terapii, obciążenie metalami ciężkimi itp.). Kiedy po 10-15 minutach stwierdzę, że w meridianach nie reaguje żadne obciążenie, mogę wyciągnąć wniosek, że pacjent jest wyjątkowo zdrowy. Jednakże jego historia choroby mówi coś zupełnie innego. Tylko jedno obciążenie reaguje.

Występuje elektrowrażliwość.

Wtedy muszę przerwać testowanie. Pacjent jest najpierw przez kilka minut poddawany leczeniu ze skażenia elektrosmogiem. Na koniec zaczynam znów od początku i dostrzegam dużą ilość istniejących obciążeń, które dopiero wtedy dają się rozpoznać!
Żebym mógł ci wyjaśnić, co to oznacza, musisz po prostu zrozumieć następującą rzecz.

Obciążenia elektrosmogiem - szczególnie w sypialni pacjenta, powodowane przez jego telefon komórkowy i wszystkie wysokie i niskie częstotliwości w powietrzu - są w nim tak silnie osadzone, że kompletnie blokują całą zdolność regulacyjną jego meridianów. Niezależnie od tego jakich informacji się mu dostarczy, jego ciało nie może już na nie reagować. Ten człowiek w ogóle nie jest wytrzymały, ponieważ brakuje mu jakichkolwiek możliwości regulacji. Jest to katastrofalna sytuacja w równej mierze dla pacjenta i terapeuty. I jest to problem, który bardzo często jest niedoceniany.
Oto jeszcze kilka faktów, które potwierdzają ten stan rzeczy: W 1991 roku Nagroda Nobla w dziedzinie
medycyny została przyznana za odkrycie kanałów jonowych. Ustalono, że informacje są przekazywane do błon komórkowych. Uwalnia się przy tym energię wysokości 0,001 mW/cm3. Telefon bezprzewodowy działa z kolei na głowę obciążeniami wynoszącymi od 2000 do 25000 mW/cm3. Ponadto można udowodnić, że rozwidlenia wypustek komórek nerwowych i inne struktury anatomiczne stanowią z punktu widzenia techniki anteny od bierające sygnały elektromagnetyczne o niższej intensywności. Interesujące jest również, że pole magnetyczne powierzchni ziemi czy zmiany rezonansu Schumanna (impulsy skorupy ziemskiej o niskich częstotliwościach) do tego stopnia sterują naszymi procesami życiowymi, że przy załogowych lotach kosmicznych używa się „regeneratorów fal Schumanna” i innych urządzeń wyrównujących, aby nie wystąpiły żadne nieodwracalne zaburzenia zdrowia jak zaburzenia orientacji przestrzenno - czasowej, zaburzenia funkcjonowania wegetatywnego układu nerwowego, hormonów i układu immunologicznego.

                                        
Osoby z grup ryzyka jak nienarodzone dzieci, kobiety w ciąży, osoby osłabione przez chorobę, mające wypełnienia amalgamatowe, cierpiące na choroby środowiskowe oraz alergicy, są wrażliwsze na działanie pól elektromagnetycznych. Im dłużej utrzymuje się ich wpływ na organizm, tym niższa może być dawka, która wywoła szkodliwy efekt.

Dotyczy to przede wszystkim sypialni, ponieważ w trakcie snu człowiek jest wrażliwszy i bezbronny wobec takich wpływów.

Objawy, których przyczynami może być elektrosmog, to:

bóle głowy, stany niepokoju, zaburzenia snu, osłabienie koncentracji, zawroty głowy, uczucie napięcia, dzwonienie w uszach, zaburzenia hormonalne, depresja. Niektórzy autorzy łączą z nim również rozwój nowotworów, stwardnienie rozsiane i inne ciężkie choroby.


Z mojego doświadczenia wynika, że elektrosmog odgrywa ogromną rolę przy obciążeniach metalami ciężkimi, infekcjach grzybiczych, osłabieniu odporności, chorobach autoagresywnych, wrażliwości na zmiany pogody, obciążeniach alergicznych, neuropatycznych i reumatycznych konstytucjach.

                                                

A to tylko najważniejsze dolegliwości.
Co można zrobić z miejscem, w którym się śpi?

Nie używać żadnych urządzeń elektrycznych w sypialni. Zachowywać minimalny odstęp od głowy wynoszący 1,20 m (budziki, gniazdka, lampki). Należy uwzględnić przebieg kabli ukrytych w ścianach.
Trzeba uwzględnić, co znajduje się za ścianą (np. lodówka, zamrażarka itp.).
Komputery i telewizory zależnie od modelu i wielkości promieniują na odległość kilku metrów jeszcze
do 4 godzin po całkowitym odłączeniu.
•  Uważaj z kocami elektrycznymi!
•  Materace sprężynowe wzmacniają pola elektromagnetyczne. Najlepsze są materace lateksowe dobrej
jakości.
Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie przełącznika, który automatycznie po wyłączeniu ostatniego
urządzenia odetnie prąd w całej sypialni. Jednak nie jest on zbyt tani, ponieważ musi zostać zainstalowany przez fachowca.
•  Oczywiście możesz też przed położeniem się spać po prostu wykręcić bezpiecznik. Musisz jednak
zapytać siebie, czy rzeczywiście jesteś gotowy robić to zawsze przez długi czas i nie rezygnować z tego po kilku dniach, kiedy nie zakończy się jeszcze kompletne oczyszczanie twojego ciała.
•  Weź elektrosmog na poważnie. Nawet jeśli go nie czujesz, ponieważ nie mamy żadnych odpowiedzialnych
za to organów postrzegania, szkodzi on długotrwale twojemu zdrowiu.


Zwróć szczególną uwagę na pokój swojego dziecka. Wiele dzieci w mojej praktyce zaczęło spać spokojniej, kiedy zapewniono im sypialnię wolną od elektrosmogu i żył wodnych


Czy istnieje związek pomiędzy pasożytami a truciznami środowiskowymi?
Już o tym wspomniałem i powtórzę w tym miejscu raz jeszcze: wyłaniają się dwa powiązania pomiędzy
truciznami środowiskowymi i pasożytami. Trucizny środowiskowe to, jak już zostało powiedziane, blokady układu immunologicznego. Odkładają się one w złogach tłuszczu albo śluzówkach ciała. Magazynowane są także w określonych organach. Tam, gdzie się znajdują, wydają się całkowicie blokować układ immunologiczny, tak że tworzy się obszar, w którym mogą powstać wszelkie infekcje i który mogą zaatakować wszystkie możliwe pasożyty.
Drugi zadziwiający fenomen, który odkryliśmy przez testowanie, polega na tym, że pasożyty magazynują
toksyny. To oznacza, że wchłaniają trucizny. Wskazówki na ten temat pochodzą od wielu różnych kolegów po fachu i zostały przez nas potwierdzone. Może zatem np. dojść do takiego stanu, że wszystkie metale ciężkie zostaną wyprowadzone z organizmu pacjenta, a wtedy zaczyna się terapia zwalczająca pasożyty, która sprawia, że będą one osłabione, po czym znowu można stwierdzić obciążenie metalami ciężkimi. Czyli przez zniszczenie pasożytów odkładające się w nich metale ciężkie zostają znów uwolnione.
Niektóre pasożyty wydają się mieć szczególne upodobanie do określonych toksyn środowiskowych, a określone
trucizny środowiskowe przyciągają pewne pasożyty tak, że po jakimś czasie można rozpoznać pewną analogię.

Również grzyby magazynują metale ciężkie. Ta wiedza jest wykorzystywana w przemyśle. W Stanach Zjednoczonych w górnictwie stosuje się w związku z tym specjalną metodę. Polega ona na zasiedlaniu w kopalniach grzybów pleśniowych, które jakby „zżerają” metale szlachetne. Potem zbiera się pleśń i przez zastosowanie określonych działań oddziela od metalu. W niektórych przypadkach jest to szybsza i tańsza metoda niż zwykłe wydobycie. Stąd wiemy z pewnością, że coś takiego dzieje się w obszarze mikoz i sądzę, że tak samo przebiega to w przypadku pasożytów.
Warte zauważenia są przypływy odtruć i zmian u pacjentów oraz ogromne poprawy czy spontaniczne wyleczenia. Na podstawie setek przypadków możemy stwierdzić, że istnieje tu ścisły związek pomiędzy wykorzystaniem osłabionego układu immunologicznego przez pasożyty a magazynowaniem trucizn środowiskowych.

                                                     

Sytuacja bez wyjścia?
Badanie obciążenia pasożytami w przypadkach, gdy występuje chroniczna choroba, jest wykorzystywane dopiero
od kilku lat. Dlatego nie mamy jeszcze dostępu do żadnych wyników długoterminowych badań sięgających 20-30 lat wstecz, co pozwoliłoby stwierdzić, jak dalece osłabienie konstytucji stanowiące predyspozycję do określonych obciążeń jest tak rozwinięte, że pasożyty powracają po zakończeniu leczenia. W przypadku pacjentów, których do tej pory poddawaliśmy terapii, zakładając, że nie przerwali oni leczenia przed czasem, w trakcie trzyletniej obserwacji pasożyty w ogóle nie wracały. To wymagało jednak ścisłej kontroli, aż rzeczywiście wszystkie jaja, larwy i pasożyty w pozostałych stadiach rozwoju zostały wytępione.


Rola pasożytów w przypadku różnych chorób, jest ogromna. Można powiedzieć, że są one kluczem, który otwiera drzwi do różnorodnych procesów uzdrowienia.

Możemy w ten sposób poprawić stan bardzo wielu pacjentów cierpiących na choroby uchodzące za beznadziejne, zatrzymać procesy degeneratywne i uwolnić oraz aktywować siły uzdrawiające ciała.

Dzisiejsze możliwości stwarzane przez

1) ziołolecznictwo 

dorośli np trójzestaw odrobaczający (piołun, goździk, czarny orzech) Małachow - dorośli

http://izla.pl/blog/artykul/1896/trjzestaw-odrobaczajcy-pioun-godzik-czarny-orzech-maachow

 

Odrobaczanie dzieci naturalnie zioła i pokarmy oraz gotowe preparaty

http://izla.pl/blog/artykul/1894/odrobaczanie-dzieci-naturalnie-zioa-i-pokarmy-oraz-gotowe-preparaty

 

Picie glinki kaolinowej usuwanie mikropasożytów z krwi Małachow

http://izla.pl/blog/artykul/1873

 

2) terapię z wykorzystaniem aparatu Trikombin, generatora częstotliwości czy urządzenia Diamond Shield Zapper,

 

3) hydroterapię okrężnicy lub oczyszczanie jelit

Oczyszczanie jelit (czosnek, babka płesznik, probiotyki, oxygen, innulina, woda jonizowana)

http://izla.pl/blog/artykul/1818

 

4) usuwanie metali ciężkich , które można łączyć z usuwaniem toksyn środowiskowych podane wyżej

Sposoby na pozbycie się metali ciężkich z organizmu. Związek metali ciężkich z Candidą.

http://izla.pl/blog/artykul/1881/sposoby-na-pozbycie-si-metali-cikich-z-organizmu-zwizek-metali-cikich-z-candid

 

5) homeopatię i inne naturalne metody są tak rozwinięte, że możemy powiedzieć, iż można dobrze poradzić sobie z chronicznym, nieuświadomionym obciążeniem pasożytami.


Gorsza wiadomość jest taka, że terapia czasami jest bardzo trudna. Przede wszystkim ma to miejsce, gdy występują różne stadia rozwoju pasożytów równocześnie z jajami, z których mogą rozwinąć się nowe pasożyty i gdy konstytucyjna słabość człowieka prowadzi do tego, że powstaje skłonność do zakażeń określonymi pasożytami.

Analogicznie dzieje się z ludźmi o obniżonej odporności, którzy stale się przeziębiają, ponieważ gorzej przychodzi im bronienie się przed określonymi szczepami bakterii.

 

 

"Pasożyty - prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie" - Alan E. Baklayan<< poprzedni artykuł następny artykuł >>

Dodawanie komentarzy do wpisu możliwe po zarejestrowaniu i zalogowaniu.

izla.pl 2015-17
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie treści i zdjęć bez zgody autorki zabronione.