8 Ziół, które naturalnie zabijają wewnętrznie pasożytynapisano 2016-03-08 11:31:01

 • napisał/a 2016-03-08 11:31:01

  Podobno większość chorób na świecie jest powodowane przez pasożyty, nie każdy w to wierzy. Jednak jeżeli posiadasz zwierzęta w domu, nie odrobaczasz się oraz nie odrobaczasz zwierząt regularnie na 100% masz pasażera na gapę. Niestety gdy pasożyty żyją w twoim organizmie to wyprowadzają z twojego organizmu liczne substancje odżywcze. Spora część osób przeprowadza badania na pasożyty jednak ich wykrywalność jest niewielka. Często się zdarza że wynik jest ujemny a pasożyty bytują w organizmie.

  Znam przypadek gdy ktoś był tak zacięty w badaniach na pasożyty że zrobił 15! testów dopiero po ostatnim badanie wykazało pasażera na gapę.
  Biorąc pod uwagę fakt, że duża liczba ludzi cierpi na przerost drożdżaków, ten problem powinien być traktowany poważnie.

  Dzieci w szkołach, przedszkolach i żłobkach notorycznie zarażają się owsikami, lamblią czy glizdą ludzką,

  Jeżeli często chorujesz, infekcje się powtarzają, nie działa nic, możesz cierpieć na przeciążenie toksynami od wirusów, grzybów, pleśni czy pasożytów.

  Dlatego odrobaczanie przynajmniej 2 razy w roku traktuj jako jeden z filarów zdrowia, zwłaszcza jak masz zwierzęta w domu.

  W latach 60 gdy pacjent przychodził do lekarza pierwszą rzeczą którą robił lekarz było odrobaczanie. W dzisiejszych czasach pacjent sugeruje lekarzowi odrobaczanie lub musi sam o nie prosić.

  8 Ziół, które naturalnie zabijają wewnętrzne pasożyty

  1. Czosnek
  Jest skuteczny w zwalczaniu mikroorganizmów, wirusów, grzybów, pasożytów i raka. Czosnek jest w stanie wyeliminować metale ciężkie z organizmu i oraz kleszcze, pchły i komary. Niestety wg Huldy Clark należy on do rodziny roślin lilowatych jak czosnek, cebula i podobne. Mogą karmić przywrę jelitową. Dlatego na czas kuracji odrobaczającej w kierunku przywr jelitowych lepiej zrezygnować z grupy tych pokarmów.

  Inne pokarmy podobne do liliowatych kolendry, fasola, groch, soczewica (po ugotowaniu raz), orzeszki ziemne (po upieczeniu), nawet aloes ma czynniki cebuli. Rozwiązaniem jest dokładne gotowanie tych warzyw.


  2. Czarny orzechy (Juglans nigra)
  Czarny orzech jest bardzo pomocny w oczyszczaniu krwi i jelit oraz w zwalczaniu infekcji grzybiczych. Sok z zielonych łupin pomaga zabić pasożyty. Należy używać tylko zielonych łupin.


      piołun, goździk, czarny orzech    cena 70-80zł  za 60ml                            czarny orzech cena od 36-45zł za 100kap

  3. Piołun (Artemisia piołun)
  To jest krzewu o gorzkim aromatycznym smaku stosowany jest w medycynie naturalnej jako środek do leczenia problemów żołądkowych pozbywania się  pasożytów jelitowych, ze względu na jego silne właściwości antybakteryjne. Kobiety w ciąży lub karmiące matki nie powinny go stosować. Jest trujący więc należy wiedzieć w jakich dawkach go używać.


  4. Olejek goździkowy
  Olejek goździkowy jest używany do niszczenia jaj pasożytów, które znajdują się w jelitach. Zioło to jest traktowane jako niezwykle silny środek, ze względu na swoje właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze, które pomagają niszczyć prawie wszystkie jaja pasożytów.


  5. Tymianek
  Zioło to jest uważane za jedno z najlepszych w stymulowaniu grasicy. Tymianek jest znany ze swej zdolności do aktywowania naturalnego systemu obronnego organizmu, a po połączeniu z Echinaceą, działa pozytywnie na układ odpornościowy. Olejek tymiankowy, zapobiega rozwojowi pasożytów i eliminuje je z przewodu pokarmowego.


  6. Olej Oregano
  Olej Oregano posiada silne właściwości przeciwutleniające i hamuje wolne rodniki. Olej z oregano jest najczęściej używany ze względu na jego właściwości anty-pasożytnicze, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i właściwości anty-grzybicze. Według naukowców, olej z oregano może zwalczać różne choroby, takie jak infekcje pasożytnicze, a nawet raka.


  7. Chiński cynowód (Coptis chinensis)
  Cynowód jest najczęściej używanym środkiem w tradycyjnej medycynie chińskiej do leczenia różnego rodzaju infekcji bakteryjnych, takich jak pasożytnicze, drożdżycowe i pierwotniakiowe. Berberyna, potężny substancja zawarta w cynowodzie, zapewnia silne działanie przeciwbakteryjne.


  8. Ziemia okrzemkowa
  Spożywcza ziemia okrzemkowa jest skuteczna w absorpcji rtęci, metylu, E. coli, endotoksyn, wirusów fosforoorganicznych, pestycydów, jak również pozostałości po lekach syntetycznych. Ma zdolność do oczyszczania jelita poprzez niszczenie pasożytów jelitowych, równoważenie flory jelitowej i absorpcji toksyn. Jedynym efektem ubocznym jest jej zdolność do podrażniania płuc, ponieważ jest w postaci drobnego proszku, więc należy być bardzo ostrożnym podczas wdychania.


  Pokarmy stanowiące pożywkę dla pasożytów wg dr Huldy Clark:

  glista ludzka
  dynia surowa
  glista ludzka
  D-karnityna (mięso zwierząt domowych niehodowane ekologicznie)

  ludzka motylica wątrobowa
  Owies gotowany, lub surowy

  nicień sercowy lub podskórny przenoszony na człowieka od zwierząt domowych (psy i koty) 

  laktoza (cukier mleczny)

  przywra jelitowa i trzustkowa  sery nabiał

  przywra trzustkowa
  cytryna i kwas laurynowy (olej spożywczy)

  przywra jelitowa
  Surowa cebula (siarczek allilu) i inne pokarmy należące lub podobne do rodziny liliowatych czyli:

  kolendry, fasola, groch, soczewica (po ugotowaniu raz), orzeszki ziemne (po upieczeniu), nawet aloes ma czynniki cebuli. 

  motylica wątrobowa
  pszenica (gluten i gliadyny)

  glista
  kukurydza, gotowane i kwas linolenowy (olej spożywczy)

  przywra płucna, też ludzka
  cytryna

  zarodziec ruchliwy , zakaża malarią
  żywi się dwusiarczkiem żelaza, pszenicą, cytrynami, melaniną (banan) i innymi.

   węgorczyca, nicień węgorka jelitowego
  ziemniaki, surowe lub gotowane i kwas linolenowy (olej spożywczy)

  Najlepiej podczas kuracji unikać ww pokarmów

   

  Podczas kuracji odrobaczającej wskazane jest aby wspomagać się preparatami MSM oraz enzymami trawiennymi.

  Dr Hulda Clark znana jest również ze stosowania Zapperów, nie każdy wierzy w tą terapię. 

  Najlepsze rezultaty daje łączenie ziół czasem leków konwencjonalnych z zapperem.

   

  Źródła:

  http://www.livingnetwork.co.za/drclarknetwork/parasites-and-pollutants/parasites-favourite-foods/

  http://www.healthy-holistic-living.com/8-herbs-naturally-kill-internal-parasites.html


izla.pl 2015-17
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie treści i zdjęć bez zgody autorki zabronione.