Pasożyty 10 oznak dr Myersnapisano 2016-02-23 12:32:01

 • napisał/a 2016-02-23 12:32:01

  Często ludzie nie dopuszczają myśli o tym, iż  mogą mieć pasożyty. Pasożyty kojarzą się z krajami trzeciego świata, gdzie zazwyczaj panuje brud i bieda. Nic bardziej mylnego .W rzeczywistości, większość osób z przewlekłymi nawet mało uciążliwymi schorzeniami ma pasażera na gapę.

  Niektóre przykłady pasożytów to: glisty, tasiemce, owsiki, włosogłówki, tęgoryjce. Ponieważ pasożyty są w wielu różnych kształtach i rozmiarach, mogą powodować bardzo szeroki zakres dolegliwości.

  Mogą powodować iż po spożyciu obfitego posiłku człowiek jest nadal głody i nie przybiera na wadze.Inne z pasożytów karmią się czerwonymi krwinkami, co powoduje niedokrwistość.

  Niektóre z pasożytów składają jaja, które mogą powodować swędzenie, podrażnienie, a nawet bezsenność. Pasożyty mogą być przyczyną wielu  niewyjaśnionych i nierozwiązanych dolegliwości.


  Czy masz pasożyty

  Pasożyty do organizmu ludzkiego dostają się przez skażoną żywność i wodę. Niedogotowane mięso jest częstym miejscem ukrywania się pasożytów, jak również zanieczyszczona woda z krajów słabo rozwiniętych, jezior, stawów lub potoków. Brudne lub skażone owoce i warzywa mogą również być siedliskiem pasożytów. Niektóre pasożyty mogą nawet dostawać się do organizmu przez stopy (węgorek jelitowy).

  Gdy dana osoba jest zarażona pasożytem, ​​to  bardzo łatwo może infekować inne osoby. Jeśli masz pasożyta i nie myjesz rąk po skorzystaniu z toalety, możesz łatwo przejść mikroskopijne jaja pasożytów na cokolwiek przez dotyk klamek drzwi, solniczkę, telefon.

  Bardzo łatwo pasożyty przenieść od zwierząt. Mycie rąk jest metodą, aby zapobiec zanieczyszczeniu i transmisji pasożyta.

  Podróżowanie to kolejny sposób. Jeśli spożywasz jakąkolwiek zanieczyszczoną wodę podczas podróży, jest prawdopodobne, że pasożyt może wniknąć to twojego organizmu.


  10 oznak że możesz mieć pasożyta:

  niewyjaśnione zaparcia, biegunki, gaz, lub inne objawy IBS

  podróże międzynarodowe, biegunki podróżnych podczas pobytu za granicą

  różne zatrucia pokarmowe

  kłopoty z zasypianiem lub budzenie się kilka razy w ciągu nocy

  drażniące lub niewyjaśnione wysypki, pokrzywka, trądzik różowaty, wyprysk

  zgrzytanie zębami we śnie

  ból lub obolałe w mięśniach i stawach

  zmęczenie, wyczerpanie, depresja lub częste uczucie apatii

  głód po posiłkach, niemożność przybrania na wadze

  niedokrwistość z niedoboru żelaza

  Oznaki bytowania pasożyta często pojawiają się e sposób niepowiązany i niewyjaśniony. Jak już wcześniej wspomniano, istnieje wiele różnych rodzajów pasożytów, na które jesteśmy narażeni w naszych środowiskach. 

  Problemy ze snem, podrażnienie skóry, zmiany nastroju i bóle mięśni mogą być spowodowane przez toksyny pasożytów uwalnianie do krwiobiegu. Często te toksyny powodować niepokój, który może objawiać się w inny sposób. Na przykład, budzimy się w środku nocy lub zgrzytamy zębami podczas snu są oznaką, że organizm przeżywa lęk podczas odpoczynku. Gdy te toksyny wchodzą w  interakcje z neuroprzekaźnikami lub komórkami krwi, mogą powodować zmiany nastroju i podrażnienia skóry.


  Testy ujawniające obecność pasożytów w organizmie

  Najlepszym sposobem,  jest badanie kału.

  Konwencjonalne badania kału może zidentyfikować pasożyty lub jaja pasożytów w stolcu, ale test ten ma wiele ograniczeń. Ten test wymaga trzech oddzielnych próbek kału, które muszą być wysłane do laboratorium. Pasożyty mają bardzo wyjątkowy cykl życiowy, w którym mogą być w  uśpieniu. W celu identyfikacji ich w tym konwencjonalnym badaniu próbka kału musi zawierać żywego pasożyta. Chociaż te z pewnością może być użyteczny test dla niektórych osób, nie jest on w stanie zidentyfikować uśpione pasożyty i dlatego często wyniki są fałszywie ujemne.


  Medycyna funkcjonalne Kompleksowe badania stolca

  Dr Myers jako lekarz funkcjonalny w swojej klinice używa kompleksowego testu który jest bardziej czuły Oznacza to, że pasożyt rzeczywistości może być żywy lub w fazie uśpienia i zostanie wykryty w tym teście. Ponieważ test ten wykorzystuje technologię PCR nie jest uzależniony od patologa który musi zobaczyć żywego pasożyta.


  Jak leczyć z pasożytów

  Kompleksowy test stolca jest w stanie zidentyfikować siedemnaście różnych pasożytów, a więc gdy wiadomo jakie pasożyty ma dany pacjent dobierane są leki które zwalczają konkretne gatunki pasożytów i atakują ich ośrodkowy układ nerwowy.

  Jeśli jednak pasożyt nie może zostać zidentyfikowany, dr Myers zwykle korzysta z Mieszanki ziół w skład której wchodzi:  kaprylanu magnezu, Berberyna i wyciąg z Tribulus (Buzdyganek), Piołun, Extrakt z pestek grejpfruta, Berberys, Mącznica lekarska i Czarny orzech.

  Microb Clear zapewnia szerokie spektrum działania wobec większości powszechnych patogenów obecnych w ludzkim przewodzie pokarmowym, jednocześnie oszczędzając pożyteczne bakterie w jelitach.

  Przed rozpoczęciem zwalczania pasożytów ziołowymi suplementami, polecam skonsultować się z lekarzem i wykonać badanie enzymów wątrobowych, jeśli masz problemy z  wątrobą lub  zwiększoną aktywność enzymów wątrobowych.

  Jeśli uważasz, że masz pasożyty,najlepiej zgłosić się do lekarza funkcjonalnego.

  Wszystko zaczyna się w jelitach i jelita są bramą do zdrowia. Zdrowe jelita zdrowy organizm.

  Ja osobiście co kilka miesięcy na wiosnę i na początku zimy stosuję:

  Fresh Green Black Walut Extract

  Czarny orzech 60ml

  do tego dodaję extrakt z pestek grejpfruta, olej z pestek z dyni . Kurację przeprowadzam przez 2-3 tygodnie , 2 tygodnie przerwy i 2-3 tygodnie kuracja. Najlepiej prześledzić kalendarzowe pełnie księżyca i wtedy zaczynać kuracje.

  Więcej w poście:

  http://izla.pl/blog/artykul/1479/8-zi-ktre-naturalnie-zabijaj-wewntrznie-pasoyty

   

  Źródła:

  amymyersmd.com

  zdjęcie Internet


izla.pl 2015-17
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie treści i zdjęć bez zgody autorki zabronione.