Diety Przyroda i zwierzęta Zdrowie w praktyce Przepisy Lifestyle Dziecko/Ciąża Rak/Nowotór/Guz Podróże Pasożyty

Fragment z filmu Prawda o raku cz 4

Robert Scott Bell jest homeopatycznym lekarzem. Ma zamiłowanie do zdrowia. Osobiście pokonał wiele chorób przewlekłych ponad 24 lat temu przy użyciu naturalnych metod leczenia.

Dr Robert Scott Bell: Z perspektywy odżywiania, istnieją trzy podstawowe rzeczy, które są proste, chodzi o selen, chrom i krzem. Nie ma nic lepszego niż mikroelement, jeden śladowy minerał, który zostaje zidentyfikowany jako najlepszy minerał zapobiegawczy jeśli chodzi o zapobieganie rakowi, ale także leczenie go – także jeśli mówimy o nawrotach. W tej właśnie sprawie mój dobry przyjaciel, Jonathan Emord, pozwał FDA siedem czy osiem razy, w związku z tym, aby legalnie oznakować to jako środek zapobiegawczy, mniej więcej jako środek na odwrócenie raka. Magazyny naukowe, literatura jest pełna opisów selenu, który zapobiega rakowi. Selen cofa raka.


Ja walczę o to, abyśmy zrobili z tego jedzenie, nie izolowany syntetyk, dlatego że w jedzeniu przybiera on wiele form w połączeniu z innymi czynnikami, a ja zużywam 200 mikrogramów w ciągu dnia jako środek zapobiegawczy. Kiedy rozmawiam z kimś na temat raka piersi, mówię, żeby używać do 1000, a czasami 1200 mikrogramów, ale często słyszę ludzi, którzy protestują i mówią, że to niebezpieczne, toksyczne, że selen cię zabije. Jeśli jest jedzeniem nic takiego się nie dzieje. Selen jest niebezpieczny jeżeli chodzi o przyjmowanie wyizolowanego syntetyku. Selen akumuluje się a objawy toksycznego poziomu to łamliwe paznokcie, problemy skórne , wypadanie włosów. Jeżeli odłoży się , spożywanie selenu na kilka dni do kilku tygodniu objawy ustępują. Więc od tego się nie umiera jeśli jest w jedzeniu, nie powoduje takich objawów.

A teraz chrom. Chrom jest to coś co zostało zabrane glebie, jedzeniu, ale zawiera go pełne ziarno. Cukier  trzcinowy zawiera duże ilości chromu. Ten chrom jest krytyczny, ponieważ odbiera komórkom rakowym możliwość zabrania cukru.

Jeśli je się cokolwiek zawierającego cukier i nie ma się odpowiednich zapasów chromu, można to zablokować zanim komórki rakowe się do tego dostaną. Jeśli weźmiesz 100 mikrogramów, przez trzy dni weźmiesz GTF (Glucose Tolerance Factor – Czynnik Tolerancji Glukozy), chrom w jedzeniu, możesz transformacyjnie wygłodzić komórki rakowe.

Chrom jest jak robotnicy portowi, którzy pomagają załadować cukry do komórek, a także wyładować je z komórek, które je mają, które przechowują je jako tłuszcz lub w innej twardej formie, aby przenieść je do zdrowych komórek, aby zużyć je jako energię.

Trzecią kwestią jest zapobieganie przerzutom. Jak możemy to robić? Poprzez siłę i integrację tkanki łącznej. Mówiliśmy o chromie i selenie. Krzem lub krzemionka jest kolejnym minerałem, który został zabrany z gleby, wytrącony z jedzenia w trakcie procesu przetwarzania. Bez krzemu nie mamy szans na integrację struktury tkanki łącznej i to jest wszystko: skóra, paznokcie, włosy. Wiele ludzi zna całą matrycę macierzy komórkowej, która łączy nas w całość. Układ szkieletowy, autonomiczny układ nerwowy oraz cały układ nerwowy. Możesz wymienić jakiś układ organizmu i jest on zależny od krzemu, który powoduje integrację tkanki łącznej, a jeśli nie ma w organizmie wystarczającej ilości krzemu, powstają przerzuty, przez przeżuwanie, enzymy rozkładają komórki rakowe, przeżuwają je, a potem dochodzi do przerzutów.
I to jest to, co zabija ludzi. Możemy temu zapobiec poprzez spożywanie większej ilości krzemu

Można brać wyciąg ze skrzypu polnego, pić niektóre herbaty, ale to nie będzie wystarczająco dużo. Dlatego koncentrujemy się nad tym aby skupić go w jadalną formę w formie tabletki, którą można połknąć i już go masz.

Trzy suplementy aby zapobiec rakowi. Selen, Chrom i Krzem.

Proponuję Analizę pierwiastkową włosa w celu ustalenia poziomów tych i innych pierwiastków.

 

Wypowiedź Dr Robert Scott Bell z  filmu Prawda o raku część 4<< poprzedni artykuł następny artykuł >>

Dodawanie komentarzy do wpisu możliwe po zarejestrowaniu i zalogowaniu.

izla.pl 2015-17
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie treści i zdjęć bez zgody autorki zabronione.